Co rządziło Lifehackerem w 2013 roku

2
1193

Daleko za nami pozostał rok 2013. Wszyscy już na dobre weszliśmy w Nowy Rok i dalej walczymy o zwiększenie swojej efektywności oraz poprawę w każdym elemencie naszego życia.
Warto zapoznać się z tym, co najbardziej przydało nam się w zeszłym roku, żeby móc realnie ocenić co warto kontynuować, a z czym możemy się bez żalu rozstać. Poniżej zatem zestawienie najciekawszych i najchętniej czytanych postów na Lifehackerze.

10. 14 postów o sensie życia, które mocno prowokują do myślenia

Jak powiedział kiedyś Jack London „Zadaniem człowieka jest życie, nie zaś marna egzystencja”. Dlatego warto przynajmniej zapoznać się ze wskazówkami proponowanymi nam przez autorów i chwilę zastanowić się nad swoim życiem.

9. Jak obudzić się przy dźwiękach dowolnego wideo z YouTube

Świetny sposób na to, jak szybko i sprawnie wstawać z łóżka co rano. Niejeden z nas dzięki temu rozpoczynał poranek nieco żwawiej niż zwykle.

 

8. Notes, chmura i komóra – narzędzia do zarządzania czasem

Zarządzanie czasem jest kluczową kwestią jeżeli mówimy o produktywności. Dzięki kilku sprytnym narzędziom dużo łatwiej jest zadbać o to, by nasz cenny czas wykorzystać jak najefektywniej.

 

7. Lista codziennych prac

Często zadajesz sobie pytanie czy w ciągu dnia wykonuje czynności, które są absolutnie niezbędne? Stwórz listę codziennych prac aby się o tym przekonać!

 

6. Jak czytelnicy Lifehackera mogą kupować do 60% taniej

Jak widać, nie tylko u kobiet punkt G leży na końcu słowa shopping! Żeby efektywnie robić zakupy, poczytaj o tym na Lifehackerze.

 

5. Prokrastynacja: 7 sposobów by z nią skończyć

Temat niezwykle istotny dla każdego, ponieważ prawie każdy traci swój cenny czas na korzystanie z internetu, czy załatwianie błahych spraw podczas gdy mógłby wtedy zrobić coś pożytecznego. Zawsze jednak można z tym walczyć i dlatego właśnie warto poczytać co nieco na temat tego, jak unikać takich sytuacji.

4. #the50: 50 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy twórczy pracownik

Jeżeli chcesz być twórczym pracownikiem, nie możesz tego przegapić, a jeżeli już nim jesteś, to warto byś sprawdził w jaki sposób jeszcze możesz udoskonalić swoją pracę.

 

3. 10 najlepszych sztuczek na zagonienie się do pracy

Każdemu z nas zdarza się czas, kiedy żadna siła nie może zagonić nas do pracy. Wtedy warto wypróbować sprawdzone sposoby na to, by jednak zabrać się za zadania, które mamy do wykonania.

 

2. 17 poziomów świadomości. Na którym jesteś?

Warto sprawdzić, na którym z poziomów świadomości jesteśmy, bo dzięki temu będziemy mogli łatwiej zrozumieć swoje potrzeby i możliwości, co z kolei pozwoli nam na zwiększenie efektywności swoich działań.

 

1. Sekretne techniki w marketingu albo dlaczego kupujący są beznadziejni z matematyki

Kolejny post dotyczący zakupów i tego, jak nie dać się nabrać specjalistom od marketingu na pozorne promocje, które w rzeczywistości nie są dla nas korzystne.

2 KOMENTARZE