Błąd Microsoft: każdy może kupić Windows 8 Pro za… 15$!!!

6
1011
Błąd Microsoft - każdy może kupić Windows 8 Pro za… 15$!!!

UPDATE: Po wysłanym zgłoszeniu Microsoft zorientował się w pomyłce. Aktualizacja do Windows 8 pozostaje prosta jak bułka z masłem, jednak należy podać klucz licencji (serial) do Windows 7.

Każdy, kto po 2 czerwca kupił komputer z Windows 7 na pokładzie, dostaje za 15$ aktualnienie do najnowszego dziecka Microsoftu, czyli Windows 8. Promocja w pięknym stylu i wielu już zdążyło z niej skorzystać. Mały szkopuł – z powodu niedopatrzenia firmy Windows 8 za 15$ jest dostępny dla każdego. Nawet nie trzeba mieć systemu Windows 7.

Jesteśmy na stronie Windows Upgrade Offer. Wybieramy kraj oraz datę (zakupu komputera) po 2 czerwca 2012 r.
Po wypełnieniu formularza otrzymamy email z kodem promocyjnym. Teraz pozostaje pobrać Windows 8 Upgrade Assistant, który sprawdzi nasz sprzęt pod kątem kompatybilności z Windows 8, a następnie pamiętać o wpisaniu promo-kodu.

Wygląda na pomyłkę programistów Microsoftu, choć nie można wykluczać celowego zagrania w celu rozpowszechnienia „ósemki”.

6 KOMENTARZE

  1. Widzę, że news poleciał równolegle z NexWebem. Czyli Microsoft się szybko zorientował. Szkoda-na początku wyglądało na sprytne zagranie, by zachęcić do przesiadki na legalnego W$.

    A część i tak zakombinuje podwójnie, bo wpisze lewy klucz od Windows 7.