Aplikacja internetowa LazyMeter zrobi z leniucha Jedi produktywności

0
1198
LazyMeter - wykres

Czy nie byłoby fajnie, gdybyście pod koniec dnia wiedzieli, że ważne sprawy zostały dokończone?
Przegramy z prokrastynacją, używając jedynie długopisu i notatnika, dlatego bohaterem niniejszego artykułu jest darmowa aplikacja internetowa LazyMeter. W sam raz dla skruszonych leniuchów! 

LazyMeter skupia się jedynie na dzisiejszym dniu, a zadaniem aplikacji jest sprawienie, aby użytkownik poczuł pod koniec dnia satysfakcję z wykonanych zadań.

Oznaczenia LazyMeter

Plany mogą się zmieniać, dlatego można je przenieść na później, używając przycisku Pause.

Podobnie z priorytetami – aby umiejscowić zadanie wyżej albo niżej, po prostu przeciągnij je i upuść.

Zamiast terminów końcowych, które wyskakują w ostatniej chwili, LazyMeter oferuje przypomnienia – wystarczy, że zaznaczysz godzinę, o której aplikacja ma Ci przypomnieć o ważnej sprawie.

Mało tego, można użyć wielokrotnego przypomnienia o zdarzeniu. W przypadku urodzin kolegi LazyMeter może poinformować Cię tydzień przed tym świętem, a następnie bezpośrednio w dniu, kiedy masz pojawić się na imprezie urodzinowej.
System wielokrotnych przypomnień przydaje się również wtedy, gdy pracujemy nad określonym projektem trwającym wiele dni.

Ostatnia rzecz to pasek postępu i wykresy.

LazyMeter - wykres

Bardzo, ale to bardzo poprawia humor pod koniec dnia. Zadania wykonane, czujesz, że jesteś Jedi produktywności, a zatem możesz to w jakiś sposób uczcić ;)

[LazyMeter]