5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe – zakochasz się po uszy w Instagram!

0
1116
InstaDeck - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

Instagram to darmowa aplikacja, dzięki której możesz retuszować zdjęcia, nakładać na nie filtry oraz udostępniać je swoim znajomym i fanom. Wielu użytkowników prowadzi w Instagram swoiste fotoblogi.

Mimo że program jest napisany na iPhone’a, istnieją specjalne serwisy internetowe oraz programy desktopowe, dzięki którym można zyskać nowe możliwości i zakochać się po uszy w Instagram.

Instagrid

Instagrid - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

Instagrid to darmowa aplikacja do współdzielenia zdjęć publikowanych w postaci ładnej galerii. Dzięki Instagrid możemy przeglądać galerie zdjęć, udostępniać je swoim znajomym oraz zapraszać ludzi – nawet tych, co nie używają Instagram.

Instagrid oferuje możliwość subskrypcji Twojego kanału drogą mailową.
Poza tym na Instagrid może powstać Twoja osobista strona internetowa ze zdjęciami z Instagram. Nowe zdjęcia z Instagram będą trafiały na Twoją stronę: http://instagrid.me/twojanazwaużytkownika

[Instagrid]

Printstagram

Printstagram - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram - Lifehacker

Serwis Printstagram oferuje printy z naszych zdjęć w Instargram.
Nadruki, ulotki, postery, naklejki, książki małego formatu, miniaturowe fotoalbumy – wszystko to możesz kupić na stronie projektu.

[Printstagram]

Instawar

Instawar - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

Instawar to przeglądarka zdjęć z Instagram. Dlaczego war? Ponieważ każdy uczestnik bierze udział w swoistym konkursie wybierając najlepszą parę losowo dobranych zdjęć z Instagram, które następnie trafiają na bloga Instawar: diptych.tumblr.com

[Instawar]

Webstagram

Webstagram - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

Webstagram to przeznaczona dla użytkowników komputerów przeglądarka plików z Instagram. Dzięki Webstagram możesz przejrzeć, polubić oraz skomentować zdjęcia ludzi, za którymi podążasz, zarządzać obserwującymi i obserwowanymi przez Ciebie użytkownikami Instagram.

Oprócz tego, Webstagram daje możliwość przeglądania popularnych zdjęć, tagów oraz użytkowników.

[Webstagram]

InstaDeck

InstaDeck - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

InstaDeck w odróżnieniu od WebStagram nie oferuje możliwości podążania za innymi użytkownikami. Z drugiej strony, wygląd serwisu jest maksymalnie zbliżony do tego, który oferuje Instagram.

[InstaDeck]

A na koniec

Klienty Instagram dla użytkowników Mac OS X

Do korzystania z Instagramu i tak potrzebne jest połączenie z Internetem, jednak niektórzy od aplikacji internetowych wolą programy desktopowe.
Warte uwagi są programy Carousel oraz InstaDesk.

Carousel


Carousel - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

Carousel oferuje przeglądanie kanału oraz popularnych profili i zdjęć; podążanie za innymi użytkownikami, jak również komentowanie ich zdjęć; skróty klawiszowe do nawigacji po kanałach, like’ach czy komentarzach w Instagram; zapisywanie zdjęć na Maku albo w programie iPhoto poprzez przeciąganie oraz upuszczanie (drag &drop).

Cena: 3,99$. Dostępna jest również 15-dniowa wersja próbna Carousel.

[Carousel]

InstaDesk

InstaDesk - 5 serwisów webowych oraz 2 programy desktopowe - zupełnie nowe doświadczenia z Instagram

InstaDesk, mimo że jest zwyczajnie brzydszy od swojego odpowiednika Carousel oferuje pełnoekranowy tryb przeglądania zdjęć z Instagram, pokaz slajdów, fotoalbumy do grupowania zdjęć (własnych oraz innych użytkowników). Wizualnie program InstaDesk jest bardzo podobny do iPhoto.
Cena: 1,59$

[InstaDesk]