248 stron skondensowanej wiedzy: „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową” w postaci ebooka

0
1841
248 stron skondensowanej wiedzy - „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową” w postaci ebooka

Kilka lat temu Gina Trapani zauważyła, że wielu pracowników biurowych przechowuje swoje zadania w zwykłym pliku tekstowym todo.txt. Napisała więc skrypt todo.sh, który automatycznie przenosi wykonane zadania do osobnego pliku done.txt. I w ten sposób powstaje log naszego życia (por. Notatnik jako minimalistyczna lista wykonanych zadań). Z czasem todo.txt przekształciło się w coś znacznie większego. Powstały aplikacje na Android, iOS, Windows Phone 7, przy czym z otwartym kodem, dzięki czemu możemy się wiele nauczyć. Wiele możemy nauczyć się również dzięki najnowszej książce Giny Trapani, którą szybko okrzyknięto podręcznikiem każdego lifehackera.

Gina Trapani jest niezwykle zorganizowanym człowiekiem. W ciągu 4 lat pracy w wydawnictwie Gawker napisała ponad 20000 artykułów nt. lifehackingu. Wszystkie jej publikacje są poświęcone technologiom IT oraz Internetowi. To też tłumaczy charakter książki, napisanej przez naszych amerykańskich kolegów.

Jakie tematy porusza książka Lifehacker? Do książki „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”, która znalazła się na liście TOP-20 naszych przyjaciół z Wydawnictwa Helion, trafiły najlepsze porady z zakresu zarządzania pocztą i danymi, motywacji do działania, oczyszczania umysłu z natłoku informacji, upraszczania codziennych zajęć oraz czyszczenia głowy ze zbędnych informacji.

Otrzymywaliśmy wiele pytań o dostępność książki w wersji elektronicznej, więc tym przyjemniej ogłosić, że teraz „Lifehacker…” jest dostępny w postaci ebooka!
248 stron skondensowanej wiedzy to w sam raz, by zapanować nad swoim życiem i sprawić, by doba trwała więcej niż 24 godziny ;)

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu ebooka nie tylko polecicie go swoim bliskim, lecz również zaczniecie dzielić się na stronach Lifehackera własnymi trickami na usprawnianie życia.

Ebook jest nie tylko bardziej ekologiczną, ale też tańszą opcją przyswajania wiedzy. Łatwo się o tym przykonacie, przechodząc na stronę ebooka „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”.
Kupując tę pozycję, otrzymacie w zestawie nie tylko plik PDF, ale też wersje na czytniki książek elektronicznych.