Zwyczaje najbogatszych ludzi – infografika

7
2510
Moduł sprawdzania pisowni OrphusWidzisz błąd na stronie? Zaznacz i kliknij Ctrl+Enter

BOGACI. Zalicza się do nich osoby zarabiające co najmniej 160 tys. dolarów rocznie i posiadające ponad 3,2 miliona dolarów majątku.
BIEDNI. Zalicza się do nich osoby zarabiające mniej niż 30 tys. dolarów rocznie i których majątek nie przekracza 5 tys. dolarów.

Zwyczaje najbogatszych ludzi - zajawka

Zastanawialiście się kiedyś, jak spędzają swój dzień bogacze? Jakie są zwyczaje najbogatszych? Jak spędzają wolny czas i co robią ze swoimi skarbami? Na pewno zadawaliście sobie te pytania, ale czy otrzymaliście odpowiedź?
Jak żyją najbogatsi? Poniższa infografika całkowicie zaspokoi Waszą ciekawość.

Zwyczaje najbogatszych ludzi – infografika

(Tłumaczenie z języka angielskiego — VEROLING)

Warto też przeczytać:

 

A co Wy myślicie o najbogatszych i ich zwyczajach? Wypowiedzcie się!

 • PaX

  Można odnowić infografikę? bo nie działa.

 • preter

  Ja sam nie jestem bogaty, ale od paru lat prowadzę życie na swój własny sposób: od telewizji wolę książki, od oglądania telewizji wolę pójść na spacer bądź pobiegać, od jedzenia fast foodów wolę sam sobie przygotować posiłek.

  Żeby mieć dobre nawyki, nie trzeba być wcale bogatym. Ja bym powiedział, że są to zwyczaje ludzi inteligentnych, którzy chcą coś w życiu robić, a nie tylko dostać 3 tys. na rękę i wpieprzać chipsy na imprezie popijając piwem lub mocniejszym trunkiem.

  • preter

   Mógłbym jeszcze dodać, że stawiam sobie cele w życiu. Z tym, że każdy człowiek ma w życiu jakiś cel – jedni chcą założyć rodzinę, inni chcą zwiedzić cały świat.

   Ważne jest, by z tych celów nie rezygnować i, choćby powoli, aczkolwiek systematycznie dążyć ich zrealizowania.

 • On.

  A można to jakoś przybliżyć? aktualnie jest nieczytelne.