Rozpierają Cię pomysły? IdeaPaint zamienia ściany w wielki flipchart

2
1550
Rozpierają Cię pomysły Farba IdeaPaint zamienia ściany w wielki flipchart 4

Co robić, gdy rozpiera Cię kreatywność i to tak bardzo, że właściwie co chwila coś notujesz? Co więcej, chcesz podzielić się swoimi pomysłami z innymi.
Czy wiecie, co to jest flipchart? Oto sposob, aby zamienić całe mieszkanie lub w biuro w jeden wielki flipchart czy – jak kto woli – płótno. 

Tapety są już niemodne, ale co oferuje IdeaPaint? Specjalną farbę.
Pomaluj nią ściany i teraz tutaj może pojawić się Twoja lista zakupowa, rysunki dzieci albo notatka dla męża, żeby nie zapomniał naprawić kuchenkę gazową.

Dane rozwiązanie sprawdza się świetnie w szkole, gdzie może zastąpić oldskulową tablicę oraz w biurze.
Jeżeli chodzi o wykorzystanie IdeaPaint w biznesie, tu wszystko zależy jedynie od pomysłowości pracowników.

Koszt farby może trochę rozczarować, jednak gdyby dobrze zastanowić się, gra jest warta świeczki. Z pewnością rozwiązanie jest o wiele tańsze i bardziej ekologiczne od zwykłych flipchartów, nie wspominając już o zeszytach.

Jeżeli, z kolei, wykorzystamy tę farbę w pokoju dziecięcym (a dzieciaki potrafią wszystko zamienić we flipchart!), oszczędność będzie wręcz ogromna.

 

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdjęcie – widać, że rodzina dopiero zaczęła przelewać swoje pomysły na papier ścianę.

Z pewnością dzięki temu kreatywnemu pomysłowi dowiedzą się, że 1+1=3, nie zaś 2 ;)

IdeaPaint ma w Polsce swojego przedstawiciela – jest to warszawska firma Muraspec.

2 KOMENTARZE

  1. jest tez firma Idea prostudio z Wroclawia, ktora ma ta farbe i to od nich kupowalismy. Farba jest super. pomalowalismy pare miejsc w naszym nowym biurze i teraz te pomalowane miejsca sluza jak biala tablica tzn. mozna pisac po nich takimi samymi markerami jak do bialych tablic. jestesmy zaczarowani tym produktem, ktory dodatkowo wprawadzil mnostwo estetyki, nwoczesnosci i praktycznosci w nasze skromne progi