Co to jest Lifehacker (lifehacking.pl)

Lifehacker to największy polski serwis o lifehackingu – sposobach i trikach używanych do ułatwiania sobie życia.

Nasi czytelnicy to ludzie nastawieni na ciągły rozwój oraz zwiększanie własnej wydajności dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy, metod, technologii, przydatnych stron WWW.

Statystyki serwisu Lifehacker (lifehacking.pl)

Obecnie Lifehacker jest jednym z najczęściej odwiedzanych blogów poświęconych szeroko pojmowanej produktywności oraz efektywności osobistej. Cechą wyróżniającą naszych Czytelników jest wysokie zainteresowanie nietypowymi rozwiązaniami znanych problemów, a przez to również nietypowymi przydatnymi gadżetami.

Specyfiką Lifehackera jest relatywnie nieduże, lecz niezwykle aktywne grono Czytelników. W szczególności wart uwagi jest bardzo wysoki współczynnik czasu spędzanego w serwisach społecznościowych.

Typowy Czytelnik naszego Serwisu, i to niezależnie od płci i pochodzenia, jest osobą młodą (średnia wieku wynosi 26 lat), ciekawą świata, szukającą ciekawych i zdrowych sposobów rozrywki.
Przeciętny Czytelnik Lifehackera wykazuje zwiększone zainteresowanie tematem produktywności, zarządzania czasem, organizacji swoich zadań.

Statystyki bloga (wg Google Analytics):

  • Odsłon: ok. 30000 (1-20 marca 2013 r.),
  • Średni czas trwania odwiedzin: ok. 4 min.;
  • Współczynnik odrzuceń: <32%;

Statystyki obecności w serwisach społecznościowych:

Media społecznościowe prowadzone przez serwis Lifehacker cechuje bardzo wysoki współczynnik aktywności fanów. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe statystyki (stan: grudzień 2012)

Liczba fanów na Facebooku - Lifehacker

 

Możliwości współpracy oraz reklama na blogu Lifehacker (lifehacking.pl)

Niezależnie od wybranej formy współpracy, każdy Partner ma zapewnione wsparcie medialne w serwisach społecznościowych należących do bloga Lifehacker.

Współpraca z blogiem Lifehacker

Reklama tradycyjna:

– reklama banerowa 728×90 na samej górze (nad logo bloga): 650 zł/miesiąc;

– reklama 180×300 w prawej kolumnie: 350 zł/miesiąc;

– reklama 180×380 w prawej kolumnie: 350 zł/miesiąc;

Wpisy sponsorowane:

– wpis autorski na uzgodniony temat. Redakcja Serwisu zastrzega sobie prawo do bardzo rygorystycznego sprawdzania tematów do całkowitej rezygnacji z publikacji włącznie. Cena: 400-600 zł;

– opisanie produktu lub poinformowanie Czytelników Serwisu o konkursie zorganizowanym przez Partnera. Redakcja Serwisu zastrzega sobie prawo do bardzo rygorystycznego sprawdzania tematów do całkowitej rezygnacji z publikacji włącznie. Cena: 400 zł.

Oferta MIX:

– cykl wpisów autorskich i/lub gościnnych na uzgodniony temat. Cena: do uzgodnienia;

– publikacja zajawki wpisu z przekierowaniem na stronę Partnera lub specjalnie przygotowaną przez nas stronę w odpowiedniej poddomenie promującej Partnera. Cena: do uzgodnienia;

Jak złożyć zamówienie? Najlepiej pisząc na adres sales (@) lifehacking.pl.

Print Friendly