Realtime Board — tablica do wygodnej zdalnej współpracy (licencja do wygrania)

5
1233
Moduł sprawdzania pisowni OrphusWidzisz błąd na stronie? Zaznacz i kliknij Ctrl+Enter

Wiele projektów wymaga ścisłej współpracy. Znacie w końcu powiedzenie, że co dwie głowy, to nie jedna. A jak wiemy, często współpraca angażuje utalentowanych pracowników-freelancerów albo pracowników znajdujących się setki kilometrów od nas.

Dzisiaj przyjrzymy się serwisowi Realtime Board. Wcześniej wiedzieliśmy o nim tylko tyle, że ten serwis umożliwia tworzenie wirtualnych tablic do pisania i rysowania. Z czasem odkryliśmy, że RealtimeBoard to również błyskawicznie reagujący zespół. Użytkownicy chcieli móc udostępniać swoje tablice komukolwiek, nie tylko innym użytkownikom RTB. I taką możliwość otrzymali. Podobnie jak wcześnie możliwość wklejania tablic na blog lub stronę WWW, integrację z Google Chrome i Google Drive. A dzisiaj mamy dla Was do przekazania licencję na wersję Pro.

Realtime Board — tablica do wygodnej zdalnej współpracy

Oto niektórzy przykłady zastosowania Realtime Board:

 1. prowadzenie nawet bardzo dużego projektu na 1 tablicy,
 2. dyskusja nad pkt.1 w czasie rzeczywistym,
 3. dodawanie multimediów i plików PDF, zrzutów ekranu, komentarzy,
 4. tworzenie zaawansowanych infografik. Tutaj też wspomnimy o możliwości wizualizacji prawie każdej myśli (co to jest mapa myśli).

Production Plan - Realtime Board

Realtime Board - Brainstorming text free

Podsumowując, Realtime Board będzie jak znalazł np.

 • dla firmy z wieloma oddziałami (albo takiej, które umożliwia zdalną pracę),
 • nauczycieli i wykładowców,
 • freelancerów i sprzedawców oferujących produkty i usługi,
 • studentów (nikt nie będzie miał tak ładnych prezentacji!)
Problem solving – Realtime Board

Sprawdźcie np., dlaczego Reatime Board wybiera polska grafik, brytyjski kierownik projektów i rosyjski biznesmen: showcase.

Przede wszystkim jednak trzeba przyznać, że żadna recenzja nie byłaby pełna, ponieważ Reatime Board oferuje tysiące scenariuszy. Biznesmenów zainteresuje możliwość analizowania swoich startupów (modele biznesowe, analiza SWOT), pracowników biurowych — szablon, dzięki któremu przedstawimy nawet najtrudniejszy do wytłumaczenia pomysł za pomocą diagramu Venna. Uwagę zaś naszego zespółu najbardziej przyciągnął Agile Task Manager oraz szablon Mind Map.

Aby dowiedzieć się więcej o Realtime Board, obejrzyjcie wideo:

A teraz obiecane informacje nt. tego, jak wygrać licencję Realtime Board Pro. Wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć, jaki jest pierwszy powód, dlaczego Kseniya używa Realtime Board to brainstormingu. Podpowiedź znajdziecie na blogu RealTime Board.

 • Lucek Bukowski

  Wszyscy zgadzamy się, że najwyższe wykształcenie nie tylko dają nam informacji, ale daje nam pilot od samodoskonalenia w edukacji. Preply jest tu ze swoim programem. Dołącz do Rozwój osobisty zdalnie
  http://elektrotrendy.pl/najbardziej-prestizowe-miejsca-pracy-dla-specjalistow-fizykow

 • pl_lh

  jako pierwszy poprawnej odpowiedzi udzielił @karoldebkowski:disqus.
  W najbliższych dniach skontaktuje się z Panem ktoś z Realtime Board.

 • Przemysław Jarosz

  By ograniczyć do minimum niepotrzebne telefony i upierdliwe spotkania z klientami, którym trzeba tłumaczyć wszystko na okrętkę.

 • Aleksandra

  By robić zrzuty ekranu i unikać zapychania skrzynki odbiorczej, notować kluczowe informacje i mieć je wszystkie przed oczami, wykorzystanie do pracy w zespole.

 • Żeby zbierać screenshoty i ograniczać zapchanie skrzynki mailowej.