Okazja, by wrócić do czytania: 32 książki dla rozwoju osobistego

Lubię beletrystykę, ale tutaj skupimy się na książkach o rozwoju osobistym.

3
33379
pobierz za darmo darmowe książki w pdf Okazja, by wrócić do czytania: 32 książki dla rozwoju osobistego

Każdego interesuje generowanie nowych pomysłów, produktywna praca i lepsza pamięć, a na przeszkodzie stoi nasz własny mózg, który domaga się śmiesznych obrazków kotów w społecznościówce. Jedzenie, woda, powietrze — tego potrzebują zwykli ludzie, ale to twórcze osoby zmieniają świat. Jeśli nie wpadacie na Warszawskie Targi Książki, nic straconego! Przygotowaliśmy TOP-32 książki dla rozwoju osobistego, które zrobią porządek z naszymi szarymi komórkami.

Z okazji targów wszystkie pozycje (w wersji papierowej lub jako e-book) dostępne są w tych dniach nabyć w wyjątkowych cenach, a przed zakupem przeczytać za darmo spory fragment każdej z nich.

32 książki dla rozwoju osobistego

1. Tomasz Marzec – Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile sukcesów, przyjemności i przygód omija Cię w życiu tylko dlatego, że nie masz wystarczająco dużo odwagi, by realizować swoje potrzeby i plany? Dlatego, że nie masz wewnętrznej siły, by głośno powiedzieć, co myślisz, uderzyć pięścią w stół i żyć po swojemu? Jeśli tak, należysz prawdopodobnie do olbrzymiej rzeszy ludzi, którym brak naturalnej pewności siebie. To niezbyt dobra wiadomość: oznacza, że nigdy nie zrealizujesz w pełni swoich celów, nawet jeśli będziesz superinteligentny, bardzo sympatyczny, kulturalny, zdyscyplinowany, pomysłowy i co tam jeszcze chcesz… Te wszystkie zalety nie zostaną wykorzystane, jeśli obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje okaże się silniejsza od potrzeby działania. Na szczęście istnieje także druga strona medalu: pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć.

Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor na własnej skórze przetestował opisane tu metody, zmierzył się z frustracją, strachem i odrzuceniem. Dobrze wie, o czym pisze, i wie, jak Ci pomóc.

pobierz za darmo darmowy pdf książka Tomasz Marzec - Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie
Please Login to comment
3 Comment authors
Femme NikitaZorganizowani dzięki GTDRybnik Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Femme Nikita
Gość
Femme Nikita

Mała uwaga do pozycji nr 8 na tej liście- nie ma osób używających tylko jednej półkuli mózgowej. Przy większości zadań angażujemy cały mózg. Oczywiście to nie zmienia faktu, że można stymulować albo prawą albo lewą półkulę mózgową, ale warto pamiętać, że nikt nie jest lewo- czy prawopółkulowcem. To jeden z tzw. mitów psychologii popularnej. Każdy z nas w pełni wykorzystuje, na tyle na ile może, obie półkule mózgowe.

Zorganizowani dzięki GTD
Gość
Zorganizowani dzięki GTD

Pochwalę się – zdążyłem wczoraj. Zakupione 5 sztuk, więc mam co czytać w czerwcu :)
Szczególnie podekscytowany pozycją nr 29.

Rybnik
Gość
Rybnik

Czytał ktoś Marca? Nie wiem, czy jest wart ceny książki.