Dobry sposób na odzyskanie utraconych danych

0
410
data recovery

Czy kiedykolwiek natknąłeś się na ten ogromny problem, gdy z jakiegoś powodu straciłeś ważne dane na swoim komputerze? Może nie możesz odnaleźć ulubionego albumu ze zdjęciami rodzinnymi? A może po prostu przyszedłeś do biura swojej firmy, uruchomiłeś działający komputer i nagle uświadomiłeś sobie, że zniknęły kluczowe pliki zawierające wszystkie informacje o klientach?

data recovery

Odzyskiwanie danych na nowym poziomie

Nigdy nie masz pewności, czy przypadkiem nie usuniesz jedynej kopii pliku Excel, nad którym pracowałeś przez całą noc. Co możesz zrobić? Cóż, nie martw się – EaseUS Data Recovery pomoże!

Dobry, ale może dość staroświecki i niewygodny sposób na zabezpieczenie danych przed utratą to skopiowanie ich na dyski zewnętrzne, takie jak pamięć USB. Pamiętaj o tym, zwłaszcza w przypadku plików nieedytowalnych, takich jak zdjęcia lub wideo. Sprytnym ruchem może być również przechowywanie najważniejszych plików w chmurze. Oczywiście pliki robocze są stale aktualizowane przez Ciebie lub Twoich współpracowników, więc ich zapisywanie za każdym razem może być problematyczne.

Domyślnie system Windows udostępnia narzędzia do odzyskiwania danych. W niektórych przypadkach te wbudowane narzędzia mogą być bardzo pomocne, ale w bardziej skomplikowanych i złożonych operacjach odzyskiwania, używanie silnego zewnętrznego programu staje się nieuniknione.

EaseUS – po prostu przywróć swoje dane

EaseUS okazuje się bardzo pomocnym narzędziem do odzyskiwania danych. Naprawdę dobre w tym programie jest to, że możesz pobrać wersję próbną za darmo i odzyskać do 2 GB utraconych plików. Podstawowa wersja próbna zawiera prawie wszystkie funkcje dostępne w wersji premium, więc naprawdę warto spróbować sprawdzić, czy EaseUS okaże się przydatny po zakończeniu okresu próbnego. Jak korzystać z EaseUS? To łatwe. Po zainstalowaniu oprogramowania wystarczy go uruchomić i zacząć czarować! W przeciwieństwie do większości wbudowanych narzędzi odzyskiwania systemu Windows, EaseUS daje możliwość wyboru dokładnej lokalizacji folderów, gdzie odzyskiwanie powinno zostać wykryte. Oznacza to, że ostatecznie można wybrać tylko te pliki, które naprawdę trzeba przywrócić, zamiast tworzyć kopie zapasowe całego folderu zawierającego potencjalnie tysiące plików. Wspaniałe jest także to, że EaseUS współpracuje z ponad 1000 typów plików, w tym z dokumentami, grafiką, wideo, audio, pocztą elektroniczną i wieloma innymi. Dla użytkownika oznacza to, że EaseUS może być zaimplementowany w sytuacjach awaryjnych jako złożone, kompleksowe centrum operacji odzyskiwania – nie trzeba szukać dodatkowych narzędzi, abyśmy mogli odzyskać rzadki i konkretny typ pliku.

Nie ma znaczenia czy twoje dane zniknęły przypadkowo, po ataku wirusa lub w wyniku uszkodzenia dysku twardego. EaseUS obejmuje wszystkie scenariusze w różnych sytuacjach utraty danych. Dlatego może być bardzo przydatny jako uniwersalne narzędzie, które stanie się dla Ciebie niezastąpione w sytuacjach awaryjnych w domu i w biurze.

Oprogramowanie możesz pobrać ze strony producenta:

https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o