Lifehacker Podcast. Odc. 018: Co zrobić, by pokonać stres

5
1594

Czy Filip i Marcin stresują się, nagrywając kolejny odcinek audycji? Posłuchajcie 10 punktów, jak radykalnie obniżyć poziom stresu i pracować na spokojnie.

Teraz możecie słuchać Lifehacker Podcast, nie opuszczając strony – zwróćcie uwagę na wbudowany odtwarzacz audio (dajcie znać w komentarzach, jak wszystko Wam działa w wersji webowej LH oraz na kanale RSS).

Miłego słuchania!

Lifehacker Podcast. Odc. 018 Co zrobić, by pokonać stres

(A Skeptical Designer)

 

Zawartość 18. odcinka:

  • Stres atakuje nas nie tylko wtedy, gdy podejmujemy poważne decyzje, dotyczące kariery, związków czy finansów. Jesteśmy na niego narażeni codziennie.Lecz czy to nie od nas przypadkiem zależy, jak będzie wyglądał nasz dzień? Te małe kroczki, które możemy podejmować codziennie, robią wielką różnicę. Gdybyśmy tylko o nich pamiętali! Oto 10 prostych nawyków mniej zestresowanych ludzi.

→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 018: Co zrobić, by pokonać stres (mp3)
→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 018: Co zrobić, by pokonać stres (iTunes)

5 KOMENTARZE

  1. Niestety nie można uruchomić podcastu – link nie działa. A szkoda, bo temat bardzo ważny dla wielu osób, a dla mnie szczególnie. Niedawno uruchomiłem blog, opisujący jak krok po kroku radzę sobie ze stresem. Być może znajdziecie tam również coś, co Wam się przyda na Waszej drodze: https://pokonacstres.pl

    Pozdrawiam,
    Rafał