Jak zrobić modne hipsterskie PDA

3
967

Kartki połączone przy pomocy klipsa to materiał na notes, który można wykorzystać jako proste narzędzie do zarządzania zadaniami.

Można też zastosować kolorowe przekładki i podzielić notes na kilka list zadań ze względu na kontekst, w którym ma być wykonane zadanie czy projekt, do którego należy.

Jak zrobić modne hipsterskie PDA - Produktywnie

Jakub opowiada na blogu „Produktywnie”, jak przez dłuższy czas utylizował zeszyciki A5, dołączane do każdego rachunku od Plusa. Makulatury było co niemiara, więc autor bloga przestał kupować gotowe notesy i zaczął przerabiać zeszyty na własne notesy, które nazywa Hipster PDA. Reszta wpisu na blogu autora.

Proste rozwiązania są najlepsze, choć sam pomysł nie jest nowy.

Kiedyś w jednym z konkursów z LH czytelnik za blogiem C’éclair! udowodnił, że do najprostszej listy to-do wystarczy klips biurowy, parę kartek i kółko na klucze:do najprostszej listy to-do wystarczy klips biurowy, parę kartek i kółko na klucze.

I jeszcze jedno.
Zabrzmi jak banał, ale klips do papieru nie tylko ostatecznie rozwiązuje kwestię poplątanych słuchawek, lecz również przydaje się na każdym kroku i powinien zawsze być w kieszeni bądź torebce każdego z nas.

Inne przykłady zastosowania klipsów były wcześniej publikowane na naszych stronach na Facebooku oraz Google+.

Please Login to comment
1 Comment authors
Szymon KowalskiGosia Miszewska Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Szymon Kowalski
Gość
Szymon Kowalski

Pomysł ciekawy, nie jestem tylko pewien, czy kartki spięte razem z kluczami wytrzymają normalną „eksploatację” w kieszeni spodni

Gosia Miszewska
Gość

proszę, czemu coś co jest sprytne i proste od razu musi być hipsterskie?