Infografika: Twitter vs. Facebook vs. Google+

4
779
Moduł sprawdzania pisowni OrphusWidzisz błąd na stronie? Zaznacz i kliknij Ctrl+Enter
Infografika Twitter vs. Facebook vs. Google+

Mimo że firma Google wydała ogromne pieniądze na stworzenie i wypromowanie nowego produktu, wielu internautów wydaje się jeszcze do końca nie rozumieć, czym jest serwis społecznościowy Google+ i na czym polega różnica pomiędzy nim a Facebookiem oraz Twitterem. Poniższa infografika pomoże błyskawicznie rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Infografika Twitter vs. Facebook vs. Google+

Lifehacker jest obecny zarówno na Facebooku, jak i Twitterze. Co do Google Plus, nadal czekamy, aż zostaną uruchomione strony biznesowe.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Google+ (musisz być tylko użytkownikiem GMaila), wystarczy odwiedzić ten link – załóż konto w Google+ i gotowe.

[Tweepi]

 • Juliusz Janecki

  Jak ludzie mają się przekonać do g+ skoro zamknęli rejestrację? Sami sobie strzelili w głowę…

  • No nie przesadzaj… z Gmailem było przecież identycznie – na samym początku zaproszenia wystawione na e-bay’u kosztowały niemało :)

  • Anonim

   G+ jest ciągle w fazie tworzenia. Patrząc na projekt google plus przypomina mi się gmail, który przez długi, długi czas był dostępny jedynie poprzez zaproszenia (tak jak teraz to jest z g+). Myślę, że taką taktykę przyjmuje google, tworzy coś co nie jest dla każdego, coś „elitarnego” do czego można dołączyć jedynie „znając odpowiednich ludzi” (czyli chociażby poszukać systemu który wysyła zaproszenia automatycznie ;) ). Może tym kieruje się google publikując kolejne usługi. Nie wydaje mi się, żeby taka marka pozwoliła sobie na jakiś przypadkowy czy amatorski ruch.

   • Juliusz Janecki

    Tego nie wiem. Pamiętam jednak, że w gmailu przez bardzo długi okres czasu był dopisek beta. Konto w g+ mam. Jednak nadal większość ludzi siedzi na fb. Mimo, że zaproszenia to żaden problem.