Jak obudzić się przy dźwiękach dowolnego wideo z YouTube

8
802
Moduł sprawdzania pisowni OrphusWidzisz błąd na stronie? Zaznacz i kliknij Ctrl+Enter
Jak obudzić się przy dźwiękach dowolnego wideo z YouTube

Komu z Was udało się dziś szybko zerwać z łóżka? Proponujemy sposób, dzięki któremu: a). będziecie musieli wstać b). usłyszycie ulubiony kawałek.

Jak obudzić się przy dźwiękach dowolnego wideo z YouTube

(Foto)

Na początek trzeba pobrać przeglądarkę Opera.
Obok Turbo i znakomitych gestów myszy Opera ma m.in. możliwość ustawienia dowolnej częstotliwości odświeżania strony, co też wykorzystamy.

Opera - Odświeżaj co… - inny czas

Wybieramy dowolny utwór, a w polu częstotliwość odświeżania podajemy (w minutach), ile planujemy pospać.

Opera - Automatyczne odświeżanie

 • lekkostukniety

  bez kitu macie problem.. Mój komputer rzadko co sypia, często pilnuje by mnie nikt nie zjadł w nocy, więc wpis jak najbardziej na poziomie, jestem pewien że gdy wstanę już po usłyszeniu najlepszego kawałka rapowego, nie zasnę bo wkręcą mi się w banie jego słowa.. Oczywistość jest też taka iż będę musiał czym prędzej czym później do kompa jak se ustawię full volume, by nie obudzić innych. Będąc już przy komputerze ciężko będzie wrócić do łóżka, i ot tak wyłączam/przełączam „budzik” i zdaje sobie sprawę że już prawie nie jestem senny i nie opłaca wędrować do łóżka… Oczywiście w zależności od tego ile spałem :) Ależ siem rozpisał .. No to ten.. Budzik i kima, dobranoc :)

 • Open_IDEA

  Komp musi być przez całą noc włączony. Tak z tego wynika.

 • paperdoll

  Hakerze, jak już tak kozaczysz swoją pseudoerudycją, to podaj od razu sposób na automatyczne włączanie kompa o określonej godzinie z odpalaniem YT.

  • Open_IDEA

   Troll detected :) Skoro się popisujesz tak mądrymi pytaniami, to może już znasz odpowiedź? ;)

   • paperdoll

    Nie jestem od udzielania rad, ale za to jako czytelnik mogę skrytykować kogoś wpis. Tak więc uważam, ze wpis jest bardzo niskich lotów. Porównam do wpisu z LH, który czytałem jakiś czas temu ” aby nie zaspać rano, kładźcie budzik z dala od łóżka”.

    • prosiak

     bardzo łatwo ustawić w biosie automatyczne włączanie kompa o danej godzinie. później wystarczy w autostarcie albo regedicie wrzucic link (np do tej stronki http://www.youtuberandomvideo.com/ ) i komp nam sie sam odpali a razem z windowsem uruchomia nam sie randomowe filmy

     • prosiak

      anoo i nie trzeba rezygnować ze swojej ulubionej przeglądarki :P

     • paperdoll

      Plus komputer nie buczy przez całą noc :)