Biurko idealne? Minimalistyczne biuro od OneLessOffice

5
3101
Moduł sprawdzania pisowni OrphusWidzisz błąd na stronie? Zaznacz i kliknij Ctrl+Enter
Biurko idealne - Minimalistyczne biuro od OneLessOffice - 1

Minęły już te czasy, gdy komputer wraz z urządzeniami peryferyjnymi zajmowały pół pokoju. Najlepiej sprzedają się niewielkie urządzenia, Google Cloud Print umożliwia drukowanie w chmurze. A każdy z nas stara się zredukować ilość dokumentów do minimum lub wręcz się ich pozbywa (od czego są Evenote czy OneNote?). Firma Heckler Design podąża za tym trendem i przedstawia swoją wizję idealnego minimalistycznego biura. Wypuściła właśnie na rynek biurka OneLessDesk.

Składają się z kilku wysuwanych elementów (a’la matrioszka) – 3 z nich można po pracy schować pod największym, czyli biurkiem – ogromna oszczędność miejsca!

Biurko idealne - Minimalistyczne biuro od OneLessOffice

Czy uważnie przyjrzeliście się obrazkowi? Brak kabli to żaden chwyt fotografa czy PR-owca.

OneLessDesk rozwiązuje problem z kablami. To samo dotyczy zamka Kensington – biurko posiada specjalny schowek – tam właśnie ukryjemy wszystkie zbędne kable oraz takie urządzenia jak router itp.

Biurko idealne - Minimalistyczne biuro od OneLessOffice - 1

Biurko idealne - Minimalistyczne biuro od OneLessOffice - 2

Biurko idealne - Minimalistyczne biuro od OneLessOffice - 3

Minimalistyczne biurka OneLessOffice są na razie sprzedawane jedynie w USA, ale można zasubskrybować kanał firmowy Heckler Design na Twitterze @deanheckler, by móc dowiedzieć się o rozszerzeniu oferty na inne kraje.

[via Heckler Design]

 • Kacper Jeżewski

  Nadal mi tu coś nie pasuje. Ja tu widzę tylko monitor. Gdzie jest komputer ? Czy ten problem został rozwiązany przez pociągnięcie kabla pod podłogą ?

  • Matti Poklevsky

   Wydaje mi się że ten monitor na zdjęciu to iMac czyli cały komp upchnięty w monitorze właśnie :)

 • Dagmare Taarilyde

  Ja bym dała zamiast tego „taboretu” klękosiad – używałam raz, ale godzinę i było mi wygodnie, a plecy miałam wyprostowane jak struna ;)

 • Ile można wytrzymać na takim krześle? 15minut? To chyba biurko dla emeryta, który podchodzi do niego raz w tygodniu żeby odebrać 2 maile ;)

  • pl_lh

   Emeryta-minimalisty :)